Babor Beauty Spa – Rezidence Nová Karolina | Jantarová 3347 | 709 00 Ostrava
  + 420 602 202 008

Dárek k nákupu zdarma

Za každý nákup produktů BABOR nad 1.500,- Kč = 1x BABOR sluníčko

10 BABOR sluníček = BABOR Anti-Aging Sun Care produkt v minimální hodnotě 568,- Kč (výrobek bude vybrán poskytovatelem soutěže náhodně)

Co s vyplněnou kartičkou? 

Vyplněnou kartičku s 10 BABOR sluníčky pošlete* na adresu firmy Trend cosmetics s.r.o., výhradního distributora Dr.BABOR GmbH & Co. pro Českou republiku a Slovensko, která je na kartičce již uvedena. Kartičku lze dát též do obálky a adresu na ni přepsat. Kartička postupuje do závěrečného slosování.

*Je nutné použít poštovní známku ve správné hodnotě.

Platná kartička 

Platná kartička musí mít vyplněnou zpáteční adresu a telefon*, obsahovat 10 BABOR sluníček a název salonu, kde jste sluníčka nasbíral/a.

*Telefonní číslo je nutné uvést pro dopravce, aby Vám mohl doručit Vaši výhru.

Nepřevzetí balíčku s výhrou: v případě nepřevzetí balíčku s výhrou od dopravce nemá výherce nárok požadovat jeho opětovné odeslání.

Závěrečné slosování 

Platná kartička postupuje do závěrečného slosování, které se bude konat 11.1.2019. Slosovatelné jsou kartičky odeslané do 31.12.2018.

3 vylosovaní výherci získají víkendový pobyt pro dvě osoby v resortu Tree Of Life v Lázních Bělohrad v celkové hodnotě 15.000,- Kč.

Opakování během roku 

Záleží pouze na Vás, kolik kartiček během soutěžního roku využijete. Všechny platné kartičky půjdou do závěrečného slosování.

Další informace žádejte ve svém BABOR salonu.

Hodně štěstí Vám přeje BABOR tým