Věrnostní program

 

Prostřednictvím věrnostního programu péče o zákazníky, poskytuje Babor Beauty Spa Ostrava svým stálým a věrným klientům nadstandardní péči v oblasti kosmetického poradenství, sestavení programu péče o pleť, líčení a péče o tělo.

Našim zákazníkům přináší program jako poděkování za časté návštěvy řadu dalších výhod. Hodnotné dárky (Vánoce, narozeniny atd.), pozvání na akce konané Babor Beauty Spa a zvýhodněné nabídky našich služeb a produktů.

Nedílnou součástí věrnostního programu je možnost získat slevové bonusy.*

JAK SE STÁT ČLENEM?

Stačí si zakoupit libovolný produkt značky Babor, službu či ošetření v Babor Beauty Spa a zaregistrovat se do databáze věrnostního programu.

VÝHODY PARTNERSTVÍ VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

Jako člen věrnostního programu pravidelně dostáváte informace o novinkách, speciálních nabídkách a akcích v Babor Beauty Spa a zároveň získáváte při nákupu vzorky novinek značky Babor.

Informace Vám jsou zasílány formou poštovní zásilky, e-mailem či SMS zprávou.

Za své nákupy získáváte jednorázový slevový bonus v hodnotě 250 Kč – 2 000 Kč, který můžete uplatnit při ihned nebo při Vaší další návštěvě.

VIP ZÁKAZNÍK Babor BEAUTY SPA Ostrava

Věrnostní program nabízí lákavou příležitost stát se naším VIP zákazníkem. 

Pro 100 nejvěrnějších zákaznic připravuje Babor Beauty Spa speciální výhody: 

pozvání na VIP akce spojené s líčením, poradenstvím a představením novinek

milá překvapení formou hodnotných dárků. 

Status VIP zákazníka je odvozován od celkové hodnoty nákupů za období posledních 12ti měsíců. VIP zákazníkem se stáváte po dosažení 20 000 bodů.

*JAK ZÍSKAT SLEVOVÝ BONUS

Za každý nákup výrobků Babor a služeb v Babor Beauty Spa získáte body ve výši prodejní ceny zakoupených výrobků a služeb (1 bod = 1 Kč). Tyto body se načítají na Vašem zákaznickém kontu a jakmile dosáhnete stanovené výše získaných bodů, automaticky získáte nárok na slevový bonus v podobě kreditu na Vašem kontu odpovídající hodnotě Vašich nákupů.

Získané body Slevový bonus
7 000 a výše pastedGraphic.png 250 Kč
15 000 a výše pastedGraphic.png 1 000 Kč
20 000 a výše pastedGraphic.png 2 000 Kč

Při dosažení hodnoty 7 000 a 15 000 bodů máte k dispozici 2 možnosti: můžete využít jednorázový slevový bonus odpovídající výšce získaných bodů či pokračovat v nákupech s cílem dosažení nejvyšší bodové hranice pro získání slevového bonusu 2000 Kč.

Vyberete-li si variantu využití slevy, Vaše konto je poníženo o využité body. Platnost konta končí s koncem roku. 31/12 dochází k vynulování bodů a od 1/1 proces začíná od začátku.

Slevový bonus nelze kombinovat s dalšími zvýhodněnými akcemi Babor Beauty Spa. Lze jej využít na nákup produktů a služeb  v Babor Beauty Spa. Není směnitelný za hotovost.

Slevový bonus může být využit k storno poplatkům v případě, že klient včas neoznámí případné zrušení své rezervace na služby Babor Beauty Spa. Pro bezplatné zrušení rezervace lze Babor Beauty Spa kontaktovat do 13h předchozího dne. V případě pozdního zrušení rezervace, bude klientovi odečteno z jeho věrnostního konta 1500 věrnostních bodů.

Pro bezplatné zrušení rezervace lze Babor Beauty Spa kontaktovat minimálně 24 hodin předem.

Aktuální stav konta můžete zjistit na vystavené účtence.