Classic line

Detox Treatment

Detoxikační ošetření se speciální bahenní maskou Face Clay Mask, která pleť dokonale vyčistí a detoxikuje. Vhodné zejména pro pleť, která trpí akné a znečištěnými póry.

Doba: 90 minut

Cena / Price: 1890,- Kč

 

BABOR Superior Treatment

Originální BABOR kosmetické ošetření produkty řady SKINOVAGE dle typu pleti obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, hloubkové čištění, zapracování BABOR ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku s ampulí, masáž rukou a závěrečný krém.

Doba: 90 minut

Cena / Price: 1890,- Kč

 

Ampoule Effect Treatment

Originální BABOR kosmetické ošetření produkty řady SKINOVAGE obsahující povrchové čištění, peeling, speciální technika vrstvení 3 BABOR ampulí, masáž obličeje, krku a dekoltu pěnovou maskou a závěrečný krém.

Doba: 75 minut

Cena / Price: 1890,- Kč

 

BABOR Collagen Treatment

Okamžité vypnutí pleti produkty řady SKINOVAGE obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, hloubkové čištění, zapracování BABOR ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu, kolagenovou masku BABOR Collagen Biomatrix Mask, masáž rukou a závěrečný krém.   

Doba: 90 minut

Cena / Price: 1890,- Kč

 

BABOR Cleansing Teens

Ošetření určené pro mladou pleť do 19 let se zaměřením na problematickou a aknózní pleť produkty z řady SKINOVAGE obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, hloubkové čištění, zapracování BABOR ampule, krémovou masku a závěrečný krém.

Doba: 75 minut

Cena / Price: 990,- Kč

 

BABOR Basic Treatment

Originální BABOR kosmetické ošetření produkty řady SKINOVAGE dle typu pleti obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, hloubkové čištění, zapracování BABOR ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku a závěrečný krém.

Doba: 90 minut

Cena / Price: 1590,- Kč

 

BABOR Express Treatment

Expresní ošetření pro časově vytížené klienty.
Obsahuje: povrchové čištění, zapracování dvou HYDRA BOOSt ampulí, závěrečný krém, BABOR make-up

Doba: 30 minut

Cena / Price: 790,- Kč

 

Led light terapie

Klasické kosmetické ošetření s podporou neinvazivní světelné terapie, která proniká do hlubokých vrstev kůže. Podporuje funkční obranné a regenerační procesy v pleti.

Doba: 90 minut

Cena / Price: 2200,- Kč