Vítejte v Babor Beauty Spa – ve světě krásy a harmonie.

Německá přírodní kosmetika Babor je používaná v 62 zemích světa a je známá svým okamžitým a zároveň dlouhotrvajícím účinkem na pleť. Tato zcela výjimečná kosmetika spolu s profesionálním přístupem zkušených kosmetiček jsou zárukou dokonalé péče o Vaši pleť i tělo. Zastavte se, vydechněte si, odpočiňte si, relaxujte.

… rádi Vám splníme všechna Vaše přání!
Všechna ošetření lze zakoupit jako dárkový poukaz (Babor voucher).

Pravidla salónu

Babor Beauty Spa Ostrava si vás dovoluje informovat:

Zobrazit pravidla salonu
  1. V případě zrušení termínu ošetření méně než 24 hodin předem, může Vám být z Vašeho věrnostního programu strženo 1500 bodů, případně může být po Vás při příští rezervaci požadována záloha.
  2. Vyhrazujeme si právo nepřijmout dárkovou poukázku po splatnosti, a to v jakékoliv výši.
  3. Jestliže vlastníte dárkový certifikát a nebudete moci se dostavit, je třeba vaši rezervaci zrušit minimálně 24 hodin předem, jinak propadá 100{feaa0dbdd23bc264d67620d1942dfe82d0bfc350f5c4c67247472f6f54915cb1} hodnoty dárkového poukazu.
  4. V případě Vaší nemoci, jako je nachlazení, rýma, opar, zánět oka, apod., Vás nemůžeme ošetřit, odhlašujte prosím svůj termín včas.
  5. Slevy a žádné akce se nesčítají a mohou být uplatněny na základě předložení příslušného poukazu (např. Sphere Card, Carte, narozeniny aj.)
  6. V případě zpoždění více jak 15 min, si vyhrazujeme právo klienta nepřijmout.
  7. Prosíme, pokud to opravdu není nutné o ztlumení mobilních telefonů a netelefonování během ošetření. Může to být pro ostatní klienty nepříjemné.
  8. Při prvním objednání (kosmetické ošetření, masáže) bude po Vás požadována záloha na ošetření, a to ve výší 1.000,- , poté Vám bude termín potvrzen

Umění precizní péče o pleť

VĚDA

Vše začalo v roce 1956 černou růží – symbolem věčné krásy. Od té doby udává BABOR jako průkopník v oblasti profesionální péče o pleť tón, pokud jde o výzkum kosmetiky pro péči o pleť vyráběné v Německu.

PRECIZNOST

Naše vysoce účinné formule pro precizní péči o pleť obsahují inovativní látky a v kombinaci se speciálními technikami ošetření pleti prováděné profesionálními kosmetičkami BABOR tak přispívají k dosažení maximálního individuálního účinku.

VÝSLEDKY

Tímto způsobem je dokonale sladěno působení inovativních účinných látek a metod, které zajišťují mimořádné výsledky a obzváště luxusní blahodárný komfort.

 

Co nabízíme