Vítejte v Babor Beauty Spa – ve světě krásy a harmonie.

Německá přírodní kosmetika Babor je používaná v 62 zemích světa a je známá svým okamžitým a zároveň dlouhotrvajícím účinkem na pleť. Tato zcela výjimečná kosmetika spolu s profesionálním přístupem zkušených kosmetiček jsou zárukou dokonalé péče o Vaši pleť i tělo. Zastavte se, vydechněte si, odpočiňte si, relaxujte.

… rádi Vám splníme všechna Vaše přání!
Všechna ošetření lze zakoupit jako dárkový poukaz (Babor voucher).

Pravidla salónu

Babor Beauty Spa Ostrava si vás dovoluje informovat:

Zobrazit pravidla salonu
  1. V případě zrušení termínu ošetření méně než 24 hodin předem, může Vám být z Vašeho věrnostního programu strženo 1500 bodů, případně může být po Vás při příští rezervaci požadována záloha.
  2. Vyhrazujeme si právo nepřijmout dárkovou poukázku po splatnosti, a to v jakékoliv výši.
  3. Jestliže vlastníte dárkový certifikát a nebudete moci se dostavit, je třeba vaši rezervaci zrušit minimálně 24 hodin předem, jinak propadá 100% hodnoty dárkového poukazu.
  4. V případě Vaší nemoci, jako je nachlazení, rýma, opar, zánět oka, apod., Vás nemůžeme ošetřit, odhlašujte prosím svůj termín včas.
  5. Slevy a žádné akce se nesčítají a mohou být uplatněny na základě předložení příslušného poukazu (např. Sphere Card, Carte, narozeniny aj.)
  6. V případě zpoždění více jak 15 min, si vyhrazujeme právo klienta nepřijmout.
  7. Prosíme, pokud to opravdu není nutné o ztlumení mobilních telefonů a netelefonování během ošetření. Může to být pro ostatní klienty nepříjemné.
  8. Při prvním objednání (kosmetické ošetření, masáže) bude po Vás požadována záloha na ošetření, a to ve výší 1.000,- , poté Vám bude termín potvrzen
VĚRNOSTNÍ PROGRAM

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Babor Beauty Spa Ostrava

Prostřednictvím věrnostního programu péče o zákazníky, poskytuje Babor Beauty Spa Ostrava svým stálým a věrným klientům nadstandardní péči v oblasti kosmetického poradenství, sestavení programu péče o pleť, líčení a péče o tělo.

Našim zákazníkům přináší program jako poděkování za časté návštěvy řadu dalších výhod. Hodnotné dárky (Vánoce, narozeniny atd.), pozvání na akce konané Babor Beauty Spa a zvýhodněné nabídky našich služeb a produktů.

Nedílnou součástí věrnostního programu je možnost získat slevové bonusy.*

JAK SE STÁT ČLENEM?

Stačí si zakoupit libovolný produkt značky Babor, službu či ošetření v Babor Beauty Spa a zaregistrovat se do databáze věrnostního programu.

VÝHODY PARTNERSTVÍ VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

Jako člen věrnostního programu pravidelně dostáváte informace o novinkách, speciálních nabídkách a akcích v Babor Beauty Spa a zároveň získáváte při nákupu vzorky novinek značky Babor.

Informace Vám jsou zasílány e-mailem či SMS zprávou.

Za své nákupy získáváte jednorázový slevový bonus v hodnotě 250 Kč – 3 000 Kč, který můžete uplatnit ihned nebo při Vaší další návštěvě.

VIP ZÁKAZNÍK Babor BEAUTY SPA Ostrava

Věrnostní program nabízí lákavou příležitost stát se naším VIP zákazníkem.

Pro 100 nejvěrnějších zákaznic připravuje Babor Beauty Spa speciální výhody:

pozvání na VIP akce spojené s líčením, poradenstvím a představením novinek
milá překvapení formou hodnotných dárků.

 

Status VIP zákazníka je odvozován od celkové hodnoty nákupů za období posledních 12 měsíců. VIP zákazníkem se stáváte po dosažení 30 000 bodů.

*JAK ZÍSKAT SLEVOVÝ BONUS

Za každý nákup výrobků Babor a služeb v Babor Beauty Spa získáte body ve výši prodejní ceny zakoupených výrobků a služeb (1 bod = 1 Kč). Tyto body se načítají na Vašem zákaznickém kontu a jakmile dosáhnete stanovené výše získaných bodů, automaticky získáte nárok na slevový bonus v podobě kreditu na Vašem kontu odpovídající hodnotě Vašich nákupů.

Získané body
Slevový bonus
7 000 a výše: sleva 250 Kč
15 000 a výše: sleva 1 000 Kč + dárek v hodnotě 500 Kč
30 000 a výše: sleva 3 000 Kč + dárek v hodnotě 1000 Kč

Při dosažení hodnoty 7 000 a 15 000 bodů máte k dispozici 2 možnosti: můžete využít jednorázový slevový bonus odpovídající výšce získaných bodů či pokračovat v nákupech s cílem dosažení nejvyšší bodové hranice pro získání slevového bonusu 3000 Kč.

Vyberete-li si variantu využití slevy, Vaše konto je poníženo o využité body. Platnost konta končí s koncem roku. 31/12 dochází k vynulování bodů a od 1/1 proces začíná od začátku.

Slevový bonus nelze kombinovat s dalšími zvýhodněnými akcemi Babor Beauty Spa. Lze jej využít na všechny služby v Babor Beauty Spa. Není směnitelný za hotovost.

Slevový bonus může být využit k storno poplatkům v případě, že klient včas neoznámí případné zrušení své rezervace na služby Babor Beauty Spa. Pro bezplatné zrušení rezervace lze Babor Beauty Spa kontaktovat nejpozději 24hodin před začátkem ošetření. V případě pozdního zrušení rezervace, bude klientovi odečteno z jeho věrnostního konta 1500 věrnostních bodů.

Informaci o aktuálním stavu Vašeho účtu Vám podáme prostřednictvím emailu či telefonicky.

Věrnostní body jsou platné vždy pro jednu zákaznickou kartu, nelze sčítat mezi zákazníky, ani připsat k jinému zákazníkovi.

Aktuální stav konta můžete zjistit na vystavené účtence.

Děkujeme

Vaše Monika a její tým z Babor Beauty Spa Ostrava

Umění precizní péče o pleť

VĚDA

Vše začalo v roce 1956 černou růží – symbolem věčné krásy. Od té doby udává BABOR jako průkopník v oblasti profesionální péče o pleť tón, pokud jde o výzkum kosmetiky pro péči o pleť vyráběné v Německu.

PRECIZNOST

Naše vysoce účinné formule pro precizní péči o pleť obsahují inovativní látky a v kombinaci se speciálními technikami ošetření pleti prováděné profesionálními kosmetičkami BABOR tak přispívají k dosažení maximálního individuálního účinku.

VÝSLEDKY

Tímto způsobem je dokonale sladěno působení inovativních účinných látek a metod, které zajišťují mimořádné výsledky a obzváště luxusní blahodárný komfort.

 

Co nabízíme