V našem salónu epilujeme výhradně vosky značky LYCON ( lycon.cz )

Lycon je světový leadr v oblasti odstraňování chloupků voskem – jako jediný má certifikaci ISO a zvítězil (již po několikáté) na British Beauty Awards 2014 v kategorii epilačních přípravků. Použití těchto vosků je téměř bezbolestné, na rozdíl od klasického vosku či cukrové pasty, navíc s nimi lze chloupky odstranit důkladněji, a to již od délky 1 mm. Jde o směs speciální pryskyřice, včelího vosku a aromatických olejů, obsahuje i přísady, jako je aloe vera, azulen, heřmánek, levandule či růže a je vhodný i pro citlivou pokožku. To je jeden z důvodů proč Lycon používají i zhýčkané hvězdy jako Victoria Beckham, Demi Moore, Uma Thurman či Sienna Miller LYCONU fandí i celebrity jako Victoria Beckham či Sienna Miller.

LYCON – sametově hladká pokožka bez chloupků.

Krémové vosky se vyrábějí unikátní technologií v Austrálii.. Tyto vosky jsou jiné v tom, jak přistupují ke kůži. Jedná se o jedinečnou technologii oxidu titaničitého, který se aplikuje na olejem ošetřenou pokožku. Díky tomuto inovativnímu řešení je zajištěna dokonalá ochrana kůže během ošetření. Olej chrání a vyživuje pokožku, snižuje pocit tahání a bolestivost. Hladká kůže bez chloupků a podráždění!

Lyconem se odstraňují hlavně chloupky z citlivých partií jako jsou , třísla, podpaží, obličej ale i chloupky v uších a nose! Ale i oblasti jako jsou nohy, ruce, záda..

Ceny jsou platné od 1.7.2021

Objednání procedury je závazné, včetně ceny. Pro správné provedení epilace je důležitá délka chloupků 0,5 cm. Cena se může lišit podle náročnosti procedury. Při kombinovaní více druhů epilací, cenové zvýhodnění až -15%.

Epilace Brazil, příp. Hollywood

„všechno pryč“, kompletní epilace intimních partií, vč. třísel a hýždí (vnitřní strany)
Doba: 60 – 90 min.

Cena / Price: od 1100 Kč

Nabízíme také částečnou brazilskou epilaci – pouze přední nebo zadní části. Cena je od 800 Kč

 

Třísla

Klasická, zvýšená nebo „tanga“

Doba: 15 – 45 min

Cena / Price: od 470 Kč – 800 Kč

 

 

 

Paže

Doba: 30 min

Cena / Price: od 470 Kč

 

Podpaží

Doba: 15 min

Cena / Price: 470 Kč

 

 

 

Celé nohy

Doba: 60 min

Cena / Price: od 860 Kč

 

Nohy 3/4

Doba: 45 min

Cena / Price: od 620 Kč

 

 

 

Lýtka/stehna

Doba: od 30 min

Cena / Price: od 550 Kč

 

Kombinovaná ošetření příklad:

Lýtka a třísla – místo 1.020 Kč NOVĚ 850 Kč

Lýtka + brazilská epilace – místo 1.650 Kč NOVĚ 1.400 Kč

Celé nohy + brazilská epilace – místo 1.960 Kč NOVĚ 1.670 Kč