V našem salónu epilujeme výhradně vosky značky LYCON ( lycon.cz )

Lycon je světový leadr v oblasti odstraňování chloupků voskem – jako jediný má certifikaci ISO a zvítězil (již po několikáté) na British Beauty Awards 2014 v kategorii epilačních přípravků. Použití těchto vosků je téměř bezbolestné, na rozdíl od klasického vosku či cukrové pasty, navíc s nimi lze chloupky odstranit důkladněji, a to již od délky 1 mm. Jde o směs speciální pryskyřice, včelího vosku a aromatických olejů, obsahuje i přísady, jako je aloe vera, azulen, heřmánek, levandule či růže a je vhodný i pro citlivou pokožku. To je jeden z důvodů proč Lycon používají i zhýčkané hvězdy jako Victoria Beckham, Demi Moore, Uma Thurman či Sienna Miller LYCONU fandí i celebrity jako Victoria Beckham či Sienna Miller.

LYCON – sametově hladká pokožka bez chloupků.

Krémové vosky se vyrábějí unikátní technologií v Austrálii.. Tyto vosky jsou jiné v tom, jak přistupují ke kůži. Jedná se o jedinečnou technologii oxidu titaničitého, který se aplikuje na olejem ošetřenou pokožku. Díky tomuto inovativnímu řešení je zajištěna dokonalá ochrana kůže během ošetření. Olej chrání a vyživuje pokožku, snižuje pocit tahání a bolestivost. Hladká kůže bez chloupků a podráždění!

Lyconem se odstraňují hlavně chloupky z citlivých partií jako jsou , třísla, podpaží, obličej ale i chloupky v uších a nose! Ale i oblasti jako jsou nohy, ruce, záda..

Ceny jsou platné od 1.7.2021. Objednání procedury je závazné, včetně ceny. Pro správné provedení epilace je důležitá délka chloupků 0,5 cm. Cena se může lišit podle náročnosti procedury.

Záda vč. ramen

  Doba: 30-45 minut

Cena / Price: od 670-1250 Kč

 

Paže a ruce

 Doba: 30 min

Cena / Price:  800,- Kč

 

 

 

Hrudník vč. břicha

Doba: 30-45 minut

Cena / Price: od 670 – 1250 Kč