V našem salónu epilujeme výhradně vosky značky LYCON ( lycon.cz )

Lycon je světový leadr v oblasti odstraňování chloupků voskem – jako jediný má certifikaci ISO a zvítězil (již po několikáté) na British Beauty Awards 2014 v kategorii epilačních přípravků. Použití těchto vosků je téměř bezbolestné, na rozdíl od klasického vosku či cukrové pasty, navíc s nimi lze chloupky odstranit důkladněji, a to již od délky 1 mm. Jde o směs speciální pryskyřice, včelího vosku a aromatických olejů, obsahuje i přísady, jako je aloe vera, azulen, heřmánek, levandule či růže a je vhodný i pro citlivou pokožku. To je jeden z důvodů proč Lycon používají i zhýčkané hvězdy jako Victoria Beckham, Demi Moore, Uma Thurman či Sienna Miller LYCONU fandí i celebrity jako Victoria Beckham či Sienna Miller.

LYCON – sametově hladká pokožka bez chloupků.

Krémové vosky se vyrábějí unikátní technologií v Austrálii.. Tyto vosky jsou jiné v tom, jak přistupují ke kůži. Jedná se o jedinečnou technologii oxidu titaničitého, který se aplikuje na olejem ošetřenou pokožku. Díky tomuto inovativnímu řešení je zajištěna dokonalá ochrana kůže během ošetření. Olej chrání a vyživuje pokožku, snižuje pocit tahání a bolestivost. Hladká kůže bez chloupků a podráždění!

Lyconem se odstraňují hlavně chloupky z citlivých partií jako jsou , třísla, podpaží, obličej ale i chloupky v uších a nose! Ale i oblasti jako jsou nohy, ruce, záda..

Ceny jsou platné od 1.7.2021

Záda vč. ramen

Epilace vosky značky LYCON vhodné již od 1 mm  Doba: 30-45 minut

Cena / Price: od 500,- Kč

 

Paže a ruce

Epilace vosky značky LYCON vhodné již od 1 mm.  Doba: 30 min

Cena / Price: od 650,- Kč

 

 

 

Hrudník vč. břicha

Epilace vosky značky LYCON vhodné již od 1 mm. Doba: 30-45 minut

Cena / Price: od 500,- Kč