Ošetření těla

Skulpturálně bukální masáž obličeje

Ošetření založené na vysoce účinné metodě „sculptural face lifting“  v kombinaci s manuální bukální masáží, která pracuje s Vašimi obličejovými svaly a tkáněmi na velmi hluboké úrovni. Za pomocí této masáže vytvarujeme Váš obličej a eliminuje dvojitou bradu, ochablé kontury, povadlé ústní koutky nebo vrásky. Toto ošetření je jednou z nejúčinnějších masáží obličeje, která až neuvěřitelně minimalizuje příznaky stárnutí pleti.

Doba: 60 min

Cena / Price: 1700,- Kč

NYNÍ V MĚSÍCI LEDEN ZA VÝHODNOU CENU 1000,- Kč

 

 

 

Babor SPA Shaping Lifting

Efektivně zpevňuje a formuje pokožku těla. Zážitková tělová péče s peelingem, zábalem a masáží  

Doba: 120 min

Cena / Price: 1990,- Kč

 

 

 

Klasická celotělová masáž

Masáž celého těla prováděna rukama, pomáhá obnovit svalový tonus, zlepšení krevního oběhu. Řeší mnoho problémů s páteří a zlepšuje funkci různých orgánových systémů. Skvělý způsob jak udržet tělo zdravé a krásné.

Doba: 60 min

Cena / Price: 1190,- Kč

 

 

 

Klasická masáž - ZÁDA

Masáž zad a šíje je definována jako jedna z účinných léčebných metod, které se používají při patologických procesech páteře, boleti zad, krku a beder. Prevence různých nemocí.

Doba: 30 min

Cena / Price: 590,- Kč

 

 

 

 

NEFERTITI

Anticelulitidní lymfodrenážní masáž

Pomáhá zbavit se otoků, zlepšit imunitu, snížit objem v problémových oblastech. Masáž se doporučuje nejen těm, kteří se chtějí celulitidy zbavit, ale i těm kteří jí chtějí předcházet a také se zbavit povislé kůže a otoků.

Doba: 60 min

Cena / Price: 1290,- Kč

 

 

KLEOPATRA

Anticelulitidní masáž

Mechanický peeling problematických oblastí kartáčem a se speciálním BABOR Thermo Lotion prohřeje a prokrví pokožku. Následná ruční dynamická masáž pomůže kůži zbavit se odpadních látek. Výsledek: viditelně zpevněná a prokrvená pokožka, menší viditelnost celulitidy

Doba: 60 min

Cena / Price: 1190,- Kč

 

 

MUMIE

Speciální zábal s wrapy

Zpevňující ošetření k redukci celulitidy, viditelně zpevňuje a zlepšuje elasticitu pokožky. Součástí procedury je anticelulitidní wrap (obinadlový zábal) a lymfodrenážní masáž.

Doba: 90 min

Cena / Price: 1590,- Kč

 

 

Thajská olejová aroma masáž

Thajská olejová aroma body masáž kombinuje působení na svaly těla spolu se speciální technikou olejové masáže. Masáž je prováděna na základě thajské tradiční medicíny. Její pomocí je dosaženo maximální úrovně relaxace.

Doba: 70 min

Cena / Price: 1590,- Kč

 

 

 

Masáž lávovými kameny

Kombinace ruční masáže a masáže lávovými kameny, spolu s esenciálními oleji má úžasný vliv na emocionální stav.Prohřeje a uvolní vaše svaly a hydratuje pokožku.

Doba: 60 min

Cena / Price: 1390,- Kč

 

 

 

Reflexní ČÍNSKÁ MASÁŽ NOHOU An Mo

Uzdravující masáž reflexních zón, meridiánů a akupresurních bodů chodidel. An Mo je součástí tradiční čínské medicíny a má fyzické účinky na jednotlivé orgány a lidské tělo jako celek.
Zvláštní techniky mechanického působení rukou a prstů mohou zóny dráždit a zklidňovat, zahřívat a zmírnit bolest, zlepšit celkový stav a vytvořit příjemný pocit v průběhu masáže.

Doba: 60 min

Cena / Price: 900,- Kč