Věrnostní program

 

Prostřednictvím věrnostního programu péče o zákazníky, poskytuje Babor Beauty Spa Ostrava svým stálým a věrným klientům nadstandardní péči v oblasti kosmetického poradenství, sestavení programu péče o pleť, líčení a péče o tělo.

Našim zákazníkům přináší program jako poděkování za časté návštěvy řadu dalších výhod. Hodnotné dárky (Vánoce, narozeniny atd.), pozvání na akce konané Babor Beauty Spa a zvýhodněné nabídky našich služeb a produktů.

Nedílnou součástí věrnostního programu je možnost získat slevové bonusy.*

JAK SE STÁT ČLENEM?

Stačí si zakoupit libovolný produkt značky Babor, službu či ošetření v Babor Beauty Spa a zaregistrovat se do databáze věrnostního programu.

VÝHODY PARTNERSTVÍ VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

Jako člen věrnostního programu pravidelně dostáváte informace o novinkách, speciálních nabídkách a akcích v Babor Beauty Spa a zároveň získáváte při nákupu vzorky novinek značky Babor.

Informace Vám jsou zasílány formou poštovní zásilky, e-mailem či SMS zprávou.

Za svou útratu získáváte jednorázový slevový bonus v hodnotě 250 Kč – 5 000 Kč, který můžete uplatnit při ihned nebo při Vaší další návštěvě.

*JAK ZÍSKAT SLEVOVÝ BONUS

Za každý nákup služeb v Babor Beauty Spa získáte body ve výši prodejní ceny služeb (1 bod = 1 Kč). Tyto body se načítají na Vašem zákaznickém kontu a jakmile dosáhnete stanovené výše získaných bodů, automaticky získáte nárok na slevový bonus v podobě kreditu na Vašem kontu odpovídající hodnotě Vašich nákupů.

Získané body

Slevový bonus

5 000 a výše

 

250 Kč

10 000 a výše

 

500 Kč

25 000 a výše

50 000 a výše

100000 a výše

 

1250 Kč

2 500 Kč

5 000 Kč

Při dosažení jakékoliv hodnoty bodů máte k dispozici 2 možnosti: můžete využít jednorázový slevový bonus odpovídající výšce získaných bodů či pokračovat v nákupech s cílem dosažení nejvyšší bodové hranice pro získání slevového bonusu 5000 Kč.

Vyberete-li si variantu využití slevy, Vaše konto je poníženo o využité body. Platnost konta končí s koncem roku. 31/12 dochází k vynulování bodů a od 1/1 proces začíná od začátku.

Slevový bonus nelze kombinovat s dalšími zvýhodněnými akcemi Babor Beauty Spa. Lze jej využít na nákup a služeb  v Babor Beauty Spa. Není směnitelný za hotovost.

Slevový bonus může být využit k storno poplatkům v případě, že klient včas neoznámí případné zrušení své rezervace na služby Babor Beauty Spa. Pro bezplatné zrušení rezervace lze Babor Beauty Spa kontaktovat min 24 hod před plánovanou návštěvou. V případě pozdního zrušení rezervace, bude klientovi odečteno z jeho věrnostního konta 1500 věrnostních bodů.

Aktuální stav konta můžete zjistit na vystavené účtence.